601 228 022
Blog - wiedza i świadomość to pierwszy krok w zdrowsze życie
17
MAJ 2017

Profesor Anatolij Pawlenko

Profesor Anatolij R. Pawlenko – twórca urządzeń ochronnych „Spinor”. doktor Nauk Technicznych, doktor Międzynarodowej Akademii UNESCO w dziedzinie bioenergotechnologii, wiceprezes Aerokosmicznego Stowarzyszenia,  pierwszy dr. Nauk Energoinformacyjnych na Ukrainie, profesor wydziału technologii biomedycznych „Międzynarodowego Uniwersytetu Rozwoju Człowieka” na Ukrainie.


Pawlenko A.R. jest założycielem kierunku biobezpieczna elektronika. Realizacja jego pomysłów i zastosowanie opatentowanych urządzeń ochronnych pozwoliło znacznie ulepszyć warunki pracy i zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób wśród użytkowników komputerów, telefonów komórkowych, telewizorów, i innego sprzętu elektronicznego codziennego użytku.

 

 

 

Anatolij Pawlenko współpracuje z wieloma naukowcami z całego świata, na przykład, : A.E. Akimov (twórca teorii pól torsyjnych), G.I. Shipov (twórca teorii próżni fizycznej), profesor Skarbnikow W.P. i wieloma innymi.
 Pawlenko A.R. jest autorem ponad 150 publikacji, w tym 5 monografii, posiada 52 świadectwa autorskie ZSRR, 19 patentów na Ukrainie, 3 patenty w USA, 2 patenty we Francji.

Jest autorem książki "Komputer, telewizor i zdrowie", "Komputer, telefon komórkowy i zdrowie", które były wydane w 6ciu nakładach.

Otrzymał nagrodę „Świętej Zofii” za osobisty wkład w duchowe odrodzenie nauki i kultury narodowej.

Pawlenko otrzymał dwie nagrody na Wystawie Osiągnięć Gospodarki Narodowej ZSRR, oraz dyplom Państwowego Departamentu Własności Intelektualnej za pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Wynalazek – 2001” w dziedzinie „Ochrona Środowiska”.

 


Krótka autobiografia
 

Anatolij R. Pawlenko urodził się 1 stycznia 1941 roku w Żytomierzu.W roku 1963 rozpoczął studia w Narodowym Technicznym Uniwersytecie Politechnice Kijowskiej.Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Kijowskiej Fabryce Systemów Wyliczeń i Kontroli, a następnie jako wykładowca na Politechnice Kijowskiej.Pracę rozpoczynał jako starszy inżynier, z czasem uzyskując stopień naukowy doktora oraz został zastępcą dyrektora wydziału „Rejestracji i wyświetlania informacji”. Ponad 30 lat czynnie działa w zakresie rozwoju technologii informacyjnych, opracowuje nowe, oryginalne projekty z wysokimi wskaźnikami technicznymi i ekonomicznymi.


1991 rok – A. R Pawlenko zostaje dyrektorem „Spinor International”.

1995 rok –  Pierwsze urządzenie „Forpost-1” trafia na rynek.

1982 rok – Urządzenia wynalezione przez Pawlenkę są systematycznie prezentowane na międzynarodowych targach i wystawach na Ukrainie.

2005 rok – „Spinor” trafia na rynek

2006 rok – Obrona pracy naukowej  pod tytułem "Niekomputerowe Informacyjne Technologii", uzyskanie tytułu doktora.

2006 rok – Praca jako profesor na wydziale Technologii Biomedycznych w Uniwersytecie Ukraińskim.

2012 rok – Urządzenie Vernada Geo trafia na rynek.

27
KWI 2017

Niezauważalne niebezpieczeństwo

Promieniowanie elektromagnetyczne (fale elektromagnetyczne) – to rozchodzące się w przestrzeni zaburzenie pola elektromagnetycznego. Wszyscy doskonale o tym wiedzą, ale  zapominają o szkodliwości działania tego promieniowania. W dzisiejszych czasach jest to bardzo niebezpieczny czynnik, niewidoczny, który otacza nas w domu, w pracy, szkole, wszędzie. Technologiczny rozwój w ostatnim czasie doprowadził  do tego, że trzeba nauczyć się życia z polem elektromagnetycznym. Skumulowany efekt promieniowania elektromagnetycznego powodują wszystkie urządzenia elektroniczne dostępne na całym świecie. Konsekwencje promieniowania są miliony razy większe,  niż poziom ziemskiego pola magnetycznego. Czynnik ten powoduje, że zanieczyszczenie środowiska katastrofalnie się zwiększa. WHO (World Health Organization )Światowa Organizacja Zdrowia podała, iż promieniowanie telefonów komórkowych oraz WiFi  jest „możliwym dla ludzi czynnikiem rakotwórczym” . Zostało ono zaklasyfikowane  do kategorii 2b. Naukowcy alarmują i ostrzegają przed promieniowaniem elektromagnetycznym i skutkami jego oddziaływania na organizm, które mogą doprowadzić do katastrofy ogólnoświatowej.
 

Co możesz zrobić aby chronić siebie i swoich najbliższych?
Ogranicz do minimum używanie telefonu oraz wszelkiego sprzętu emitującego fale
Zamiast trzymać telefon przy uchu używaj słuchawek lub włącz tryb głośnomówiący
Używaj oryginalnego neutralizatora fal SPINOR z każdym sprzętem emitującym szkodliwe fale
Nie zastanawiaj się czy stać Cię na Spinora!
Zastanów się ile warte jest zdrowie Twoje i Twoich bliskich!
Zamów teraz
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 601 228 022
© Spinor.pl
Projekt i realizacja:   sakowww.com
Spinor - Jak to działa?